Ruszamy dla Was!
Już w najbliższy piątek tj. 14.08.2020r. spotykamy się z rodzicami i dziećmi w ramach "Akademii ADY" kierowanej do DZIECKA I RODZINY w ramach Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2019-2021.
Rozpoczynamy spotkania edukacyjno-warsztatowe, kompensacyjne, profilaktyczne i prewencyjne dla dzieci i rodziców.
Zajęcia zaplanowano od 14 sierpnia 2020r. do 31 grudnia 2020r., prowadzone przez psychologa Adrianę Maliszewską w naszym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świeciu.
Pierwsze spotkanie to czas integracji na wesoło, służące przede wszystkim wzmacnianiu pozytywnej więzi dzieci oraz rodziców.
,,Akademia ADY” to odpowiedź na spektrum trudności opiekuńczo-wychowawczych, które występują w rodzinach objętych asystenturą rodziny.
Ośrodek Pomocy jest otwarty i z chęcią pomoże rodzinom, które wymagają takiego wsparcia, a nie są objęte asystenturą.
Zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: 502-112-256

